Dijital Platformlar

The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Geçen hafta nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıkan The Walking Dead yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. İzleyicilerin şimdiden merak ettiği soruların başında The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu geldi. 

The Walking Dead geçen haftaki bölümüyle izleyici ekran başına kitlemeyi başarmıştı. FX’te yayınlanan dizinin geçen haftaki bölümünde ilginç gelişmeler yaşandı. Şimdi izleyiciler The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Dizinin 15 Kasım salı günü öğle saatlerinde Türkçe dublajlı seçeneğiyle yayınlanacağını duyurdu.

THE WALKING DEAD’İN KONUSU

The Walking Dead, Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Hikayesi, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır. Dizinin başrolünde, geçirdiği bir kaza sonrası girdiği komadan beklenmedik biçimde uyanan ve artık tüm dünyaya George A. Romero’nun korku filmlerindeki zombileri andıran etobur “aylaklar”ın egemen olduğunu keşfeden şerif yardımcısı Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln yer almaktadır. Grimes, bulunduğu hastahaneden ayrılarak, ailesini bulmak için yola koyulur ve yol boyunca, bu yeni dünya düzeninde sağ kalmayı başarabilmiş ve kendisi gibi yaşam savaşı veren diğer birçok kişiyle karşılaşır ve yola onlarla devam ederek, kendi grubunu oluşturur.

THE WALKING DEAD 7.SEZON 4. BÖLÜM FRAGMANI

https://www.youtube.com/watch?v=-0q5LGcz-S4

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu