Dijital PlatformlarFragmanlar

The Walking Dead 7. sezon 8. bölümde heyecan tavan yaptı

Dizi tutkunlarının heyecanla beklediği o fragman nihayet yayınlandı. The Walking Dead, 7. sezon 8. bölümünde neler yaşanacağı sorusu cevabını buldu. Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon olan The Walking Dead’de bu bölümde de heyecan fırtınası devam ediyor.

Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi romanından dizi ye uyarlanan The Walking Dead, dünyada milyonlarca bağımlısının heyecanla beklediği 8. bölümünün fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Fantastik senaryosu ve korku filmlerini aratmayan sahneleriyle adından çokça söz ettirmeyi başaran ve Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip The Walking Dead’in “The Cell” isimli son bölümünde Glenn ve Abraham’ın kaybedilmiş olmasının etkisi sürdürüyor.  Negan ve Rick arasındaki gerilim gittikçe tırmanıyor.

Ara sezon finali yaklaşıyor. 7. sezon Kral diziye dahil oldu. Rick’in yeni planlar kurması, Negan eski gücünü bu sezon çok arıyor.  Aylakların aman vermediği Rick ve arkadaşlarına Negan’ın da musallat olmasından sonra The Walking Dead’te 8. sezonun ilk bölümünde Glenn’in ölümünden sonra büyük bir heyecanla takip edilmeye devam eden dizinin yayınlanan son bölümü The Walking Dead hayranlarını adeta ‘Zombi’ye çevirdi. Şimdi ise akıllar da The Walking Dead 7. sezon 8. bölümü yayınlanacak mı sorusu geliyor. The Walking Dead 7. sezonunun yayınlanan son bölümüyle izleyenleri bir kez daha büyük bir heyecana sürükledi. Şimdi ise akılarda The Walking Dead ara finalinin ne zaman yapılacağı sorusu dolaşmaya başkadı.

https://www.youtube.com/watch?v=GonZwbwNHwo

Başa dön tuşu