Dijital Platformlar

The Walking Dead merakla beklenen 9. sezonu hangi kanalda, ne zaman yayınlanacak?

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan ve hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen “The Walking Dead”, macerasına  9. sezon bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. “The Walking Dead”in yeni bölümleri 8 Ekim’den 26 Kasım’a kadar her pazartesi saat 21.30’da FX ekranlarında olacak.

THE WALKING DEAD 9. SEZONU FX KANALINDA

Başarılı yazar Robert Kirkman’ın sevilen çizgi romanından uyarlanan “The Walking Dead”, heyecanla beklenen 9. sezonuyla FX ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor. Zombi kıyametinden sonra hayatta kalmayı başaran polis memuru Rick Grimes’in öncülüğündeki ekip, bir önceki sezonda televizyon tarihinin en insafsız karakterlerinden biri olan Negan’ın saldırısına uğramıştı. Saldırıdan kurulan Alexandria sakinlerinin yeni bir saldırıya mı hazırlandığını, yoksa Rick’in Negan’ın boyunduruğu altına mı gireceğini ise yeni sezon gösterecek.

Tüm dünyada 125’ten fazla ülkede milyonlarca hayranının heyecanla beklediği “The Walking Dead”, 9. sezon bölümleriyle 8 Ekim’den 26 Kasım’a kadar her pazartesi saat 21.30’da FX ekranlarında.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki izleyicileriyle buluştuğu FX; D-Smart, Tivibu, KabloTV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Abii bu dizi neden paralı kanalda ücretsiz TV kanalında olsun her kez izler herkesin durumu iyi değill bunu yetkililere söyle lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu