Dijital Platformlar

The Walking Dead’in sekizinci sezonu ile hangi kanaldan izlenecek?

The Walking Dead Sekizinci Sezonu ile ekranlara dönüyor. Fenomen dizi 23 Ekim’de FX kanalının ekranlarında olacak. Dünyanın en sevilen dizileri arasında gösterilen  efsane dizi “The Walking Dead” 23 Ekim günü tüm dünyada hayranlarıyla yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

THE WALKING DEAD 8. SEZONU İLE 23 EKİM’DE FX’TE

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan ve yayınlandığı ilk günden bu yana televizyon dünyasında bir efsaneye dönüşen “The Walking Dead”, sekizinci sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Robert Kirkman imzası taşıyan dizi, 22 Ekim’de 125’ten fazla ülkede yayınınlanacak ve 24 saat sonra 23 Ekim Pazartesi günü uzun zamandır beklenen yeni bölümüyle FX ekranlarında olacak.

The Walking Dead’in yeni sezonu önceki sezonlarda da olduğu gibi 2 parça halinde yayınlanacak toplam 16 böümden oluşuyor. İlk 8 bölüm 23 Ekim’den itibaren, ikinci 8 bölüm ise Şubat 2018’den itibaren FX ekranlarda olacak.

The Walking Dead 23 Ekim Pazartesi akşamı FX kanalında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu