Yerli Dizi

This Is Us’tan uyarlanan Fox’un yeni dizisinin adı belli oldu

Başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan’ın paylaştığı orijinal dizi This Is Us’tan uyarlanan Fox TV’nin yeni dizisinin adı belli oldu.  Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı dizinin adı “Hayat Gibi” olarak belirlendi.

“Hayat Gibi” ismiyle Fox’ta yayınlanacak olan ve çekimleri devam eden dizinin kadrosunda ayrıca; İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi önemli oyuncular da yer alacak.

HAYAT GİBİ’NİN GENEL HİKAYESİ

Aynı gün otuz beşine basan dört insan… Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere…
Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey var; Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey.

THIS IS US’IN 3. SEZONU FOX LIFE’TA

Öte yandan yeni sezonu heyecanla beklenen ve Fox TV’nin yeni dizisi Hayat Gibi’nin uyarlandığı ABD orijinli “This is Us”, Amerika yayınından bir gün sonra 26 Eylül’den itibaren her çarşamba saat 20.20’de Fox Life kanalında olacak.

blank

Farklı hikayeleri olsa da yolları beklenmedik bir şekilde kesişen insanların hikayesi “This is Us”, 3. sezonuyla 26 Eylül’de FOXLIFE ekranlarına dönüyor. Emmy dahil olmak üzere toplam 21 ödülü olan dizinin yeni sezonunda, hayatını kaybeden Jack’in neden Vietnam’da olduğu ortaya çıkarken Beth hakkında da daha fazla şey öğreniyoruz. Geçmişi geride bırakmaya çabalayan Rebecca’nın Miguel’le ilişkisi ise dizinin odak noktası haline geliyor. Sevilen dizi “This is Us”, Amerika yayınından bir gün sonra Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyor.

“This is Us” 3. sezon bölümleriyle 26 Eylül’den itibaren her çarşamba saat 20.20’de Fox Life’ta olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu