Reklam

THY’ NİN FLAŞ REKLAMININ KAMERA ARKASI

messi-kobe-thy

Destekten TR

Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi ve yıldız basketbolcu Kobe Bryant’ın birlikte rol aldıkları THY reklam filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Destekten TR

Türk Hava Yolları’nın (THY) marka elçisi olan Messi, THY’nin reklam filminde yıldız basketbolcu Kobe Bryant ile rol aldı. İstanbul ve Barcelona’da yapılan reklam çekimi 2 gün sürdü. Türkiye ve İspanya’da iki ekip çalışırken, toplamda 150 kişi çekim ekibinde yer aldı. Ekimin son haftasında yapılan çekimlerde, Bryant İstanbul’da, Messi ise Barcelona’da ayrı ayrı çekilerek postta birleştirildiler. Marco Grandia’nın yönettiği reklam filminin İstanbul ayağında Kobe Bryant ile gerçek uçakta çekim yapıldı. İspanya’da ise Türkiye’den gönderilen uçak maketinde Leo Messi çekildi ve sonra bu iki farklı setup postta tek bir uçağın içiymiş gibi birleştirildi.

Destekten TR

İşte Alametifarika’nın çektiği ve 4 günde 22 milyon kere izlenerek YouTube’da en çok izlenen reklam videosu olan filmin kamera arkası görüntüleri…

tvhaber.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR