Oyun

Tiger Knight oyunundan bir yenilik daha

Tiger Knight oyunu kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Sevilen oyunun yeni sürümünde takım kurma seçeneği,  Tarihi Hulao Muharebesinden esinlenerek oluşturulmuş PvE modu bulunuyor. Tiger Knight’ın 0.1.76 sürümü daha birçok yenilikleriyle oyun severleri bekliyor. Steam’in en çok oynanan oyunlar listesine girmeyi başaran free-to-play aksiyon strateji Tiger Knight: Empire War, giderek daha eğlenceli ve de heyecanlı bir oyun niteliğine büründü.

TIGER KNIGHT’IN HEYECAN VERİCİ SAVAŞI: HULAO

Geçtiğimiz günlerde artarda gelen 0.1.75 ve 0.1.76 güncellemeleri ile oyuncuları şimdi yepyeni PvE modu Luyoang, orta savaş alanı (T5-T7) için gelen yapay zekaya karşı oynama seçeneği ve yeniden açılan takım kurma (team up) fonksiyonu gibi pek çok düzenleme ve yenilik bekliyor.

PvE modu Luyoang, oyuncuları tarihin en kanlı muharebelerinden biri olan Hulao Savaşı’na götürüyor. Doğu Han Hanedanlığı döneminde geçen bu savaşta dönemin İmparator baş danışmanı Dong Zhuo’ya karşı duran koalisyon güçlerinin yerine geçiyoruz. Son derece zalim bir yönetici olan ve hem halkın hem de diğer klan liderlerinin tepkisini çeken Dong Zhuo’ya karşı birleşen koalisyon liderleri, başkent Luoyang’a geldiklerinde bir sürprizle karşılaşıyorlar. Kent alevler içerisinde ve Dong Zhuo İmparatoru da yanına alıp şehirden kaçmak üzere. Oyuncular bu heyecanlı macerada, düşman birliklerini yok edecek ve sarayın içerisine girip diktatör Dong Zhuo’ya karşı kıran kırana bir mücadeleye girişecekler.

blank

Güncellemelerle birlikte bu heyecanlı haritanın yanı sıra daha önce teknik sebeplerden ötürü oyundan çıkarılan takım kurma seçeneği de oyuna geri gelmiş bulunuyor. Artık Tiger Knight’ı yeniden arkadaşlarınızla ya da oyun içinde tanışıp güvendiğiniz oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz.

OYUNU İNDİRMEK İÇİN…

Savaş alanında illa oyunculara karşı değil yapay zekaya karşı da mücadele edip deneyim kazanabilirsiniz. T5-T7 arası oyunculara yönelik orta alanda, karşınıza size yakın seviyede yapay zekalı düşmanlar çıkıyor olacak. Böylece karşınızda sizden daha deneyimli bir oyuncu olması olasılığı ortadan kalkmakta.

Güncellemelere birlikte gelen yeniliklerin tam listesi için http://tk-en.oasgames.com/news/update.shtml adresine göz atabilirsiniz.

Oynaması tamamen ücretsiz olan Tiger Knight: Empire War’u Steam üzerinden indirmek ve Luoyang’ı diktatör Dong Zhuo’nun hegemonyasından kurtarmak içinse http://store.steampowered.com/app/534500/ adresini ziyaret edin.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu