Yerli Dizi

TIMS&B Productions’dan yeni dizi projesi için önemli anlaşma

Dizi sektöründeki üretimiyle dikkatleri çeken TIMS&B Productions, ilk uzun metraj filmi ile dünya çapında büyük ödüllerin sahibi olan Selman Nacar ile kreatif güçlerini birleştiriyor.

‘İki Şafak Arasında’ ve ‘Tereddüt Çizgisi’ filmleri ile İspanya’nın dünya çapındaki en önemli sinema etkinliği San Sebastian Film Festivali’nden 2 sene üst üste WIP Europa ödülünü alan, ilk uzun metrajı ‘İki Şafak Arasında’ filmiyle ise 39’uncu Torino Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’ne layık görülen Selman Nacar, dijital platformlarda yayını planlanan yeni bir dizi projesi için TIMS&B Productions’la el sıkıştı ve çalışmalara başladı.

Çalışmaları başlayan dizinin bağımsız sinema kodlarıyla ana akımın geniş kitlelere hitap eden yapısını birleştirmesi hedefleniyor. Yapımını TIMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştireceği yeni dijital projenin hangi kadroyu buluşturacağı, yayınlanacağı dijital platformun hangisi olacağı ise şimdiden merak konusu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu