Yerli Dizi

Timur Savcı’dan Meryem Üzerli itirafı: “Saygısızlık ve şımarıklık yaptı”

Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Timur Savcı, ‘Hürrem’ rolünü bırakıp Berlin’e dönen Meryem Uzerli hakkında aylar sonra Simge Fıstıkıoğlu’na konuştu.

‘Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli, 2013 yılında ‘tükenmişlik sendromu’ yaşadığı gerekçesiyle çekimleri yarıda bırakıp Almanya’ya gitmişti. Yapım şirketi de onun yerine ekibe Vahide Perçin’i dahil etmişti.

Dizinin yapımcısı Timur Savcı, 2011-2014 yılları arasında yayınlanan ve yurt dışında da birçok hayranı olan ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisi hakkında konuştu.

“SAYGISIZLIK VE ŞIMARIKLIK”

Simge Fıstıkoğlu’nun Youtube’daki ‘Hayat Okulu’ adlı programına katılan ve yıllar sonra konuyla ilgili açıklama yapan Timur Savcı, Meryem Uzerli’nin “tükenmişlik sendromuyla” aniden diziyi bırakmasını tüm ekibe karşı saygısızlık, şımarıklık olduğunu düşündüğünü söyledi.

“GERİ DÖNÜŞÜ YOKTU”

Savcı, “Meryem’in diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Bu durumlarda seri katil soğukkanlılığım var. Meryem’in ağabeyi araya girdi, başkaları araya girmeye çalıştı ama ‘bitti’ dedim. Geri dönüşü yoktu artık” diye konuştu.

Timur Savcı; ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Suskunlar’, ‘Kavak Yelleri’, ve ‘Bir Zamanlar Çukurova’ gibi dizilerin yapımcısı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu