Kültür-Sanat

Tiyatro gurubu Eksik Oluşum’un dikkat çeken oyunu “Birisi”nin prömiyer tarihi belli oldu

Yepyeni bir tiyatro topluluğu, yepyeni bir anlayış ve oyunla sanat hayatına merhaba dedi. Başarılı ve yetenekli tiyatro oyuncuları Sertan Müsellim ve Yavuz Topoyan tarafından kurulan Eksik Oluşum, Sertan Müsellim’in yazıp oynadığı “Birisi” isimli oyunla tiyatro severlerin karşısına çıkıyor.

Yönetmenliğini Yavuz Topoyan’ın yaptığı oyun, tuvalet edebiyatı diye tabir edilen yazın şeklinin sahneye uyarlanmış hali gibi… Bu ilginç ve adından sıkça bahsedilmesi beklenen tek perdelik oyunun müziklerini çiçeği burnunda müzisyen Ege Topoyan yaparken, ışık tasarımı Serpil Coşkun’a ait.

“Her şey kadar basit ama her şey kadar olağanüstü” mottosuyla yola çıkan “Birisi”, prömiyerini 13 Nisan 2022, Çarşamba 20:30’da Oyun Atölyesi’nde yaparken, 21 Nisan’da Kanyon Hann Sahne’de izleyenleriyle buluşacak. Mayıs ayında ise Oyun Atölyesi’nde sahnelenmeye devam edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu