Televizyon

TLC’den yeni program… Emlak Avcıları’nın yerli versiyonu ne zaman yayınlanacak?

TLC’nin en çok sevilen ve izlenen programlarından Emlak Avcıları, Türkiye versiyonu ile Eylül’de başlıyor. Çekimlerine Kapadokya’da başlanan Emlak Avcıları Türkiye ile ülkemizin birbirinden güzel şehirlerinde çok farklı evleri ekrana taşınacak.

Kapadokya’dan İstanbul’a, Antalya’dan Kaş’a Türkiye’nin cennet köşelerindeki iddialı mekanlar, Emlak Avcıları Türkiye programıyla izleyici karşısına çıkacak.

Türkiye’de çekimlere başlanan programda, sekiz şehir, sekiz ev, sekiz yaşam öyküsü ekrana gelecek. Türkiye’nin doğusundan batısına kadar birçok farklı noktasında yeni bir hayata başlamak isteyen insanlar hayallerindeki evi arayacaklar.

Büyük şehrin gürültüsünden kaçıp Akdeniz’in sessiz bir limanına sığınmak isteyenler, aşkın peşinden gidip İstanbul’da yepyeni bir hayat kuranlar, peri bacalarının büyüleyici atmosferinde evlilik telaşı yaşayanlar ve daha nice insan hikayeleri programla birlikte ekrana gelecek.

Her bölümde yaşadıkları evlerden ve şehirlerden çeşitli nedenlerle ayrılmak zorunda kalan kişiler, işinin ehli emlakçıların yardımıyla bütçelerine ve şartlarına uygun yepyeni yuvalarına kavuşacaklar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu