Magazin

Tolga Karel’den Çağatay Ulusoy’a flaş ABD uyarısı

Tolga Karel'den Çağatay Ulusoy'a ilginç bir uyarı geldi. Karel, ABD'de Türk lokantası açmaya karar veren Çağatay Ulusoy'u Trump ABD'si konusunda uyardı

Hayatını Amerika’da sürdüren ünlü oyuncu Tolga Karel’den Çağatay Ulusoy’a ilginç bir uyarı geldi.  Tolga Karel, sosyal medya Instagram hesabı üzerinden Amerika’da restoran açacağı konuşulan oyuncu Çağatay Ulusoy’a bazı uyarılarda bulundu. Tolga Karel, ABD’de yatırım yapmayı düşünen Ulusoy’a Trump Amerikası esli Amerika değil uyarısında bulundu.

TOLGA KAREL: “ABD ESKİ ABD DEĞİL!”

Oyuncu Çağatay Ulusoy, Amerika’da Türk lokantası açarak yatırım kararı verdi. Ünlü oyuncu, yeni mekanında mantı, çay, kahve ve lokum gibi Türk lezzetlerini satacak. Bir internet dizisinde başrol oyuncusu olan Çağatay Ulusoy’un setlerden ticarete atıldığı ve Amerika’da bir lokanta açacağı geride bıraktığımız günlerde yazılıp çizilmişti. Ulusoy konuyla ilgili şimdilik bir açıklama yapmazken onun bu yatırımıyla ilgili ilk yorum bir süredir hayatını Amerika’da sürdüren Tolga Karel’den geldi.

Amerika’da tır şoförlüğü yapan Karel, oyuncu Çağatay Ulusoy’un bu macerasıyla ilgili şu sözleri sarf etti:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu