Magazin

Tolga Karel’den eski eşi Gunay Musayeva ile ilgili olay açıklamalar

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları ABD'de yaşayan Tolga Karel'e ulaştı. Karel'den eski eşi Gunay Musayeva ile ilgili çok flaş açıklamalar geldi.

Tolga Karel’in eski eşi eski model Gunay Musayeva, dün Kanal D’de katıldığı 2. Sayfa’nın canlı yayınında Tolga Karel ile ilgili flaş açıklamalarda bulunmuş ve “Oğlumu tek başıma büyütüyorum Tolga, hiç aramadı” demişti.

TARAFLAR KILIÇLARI ÇEKTİ

Musayeva’nın açıklamalarına cevap veren Tolga Karel’den cevap geldi. Karel’in cevap niteliğindeki açıklamaları ve öne sürdüğü iddialar kan dondurdu.

Gunay Musayeva, dün Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunumuyla ekrana gelen 2. Sayfa programına konuk oldu. Eski eşi Tolga Karel’in 3’üncü kez baba olacağını öğrenmesinin ardından açıklama yapan Musayeva, “Beş yıl içinde sadece bin TL yatırdı, oğluyla da görüşmüyor” dedi. Musayeva’nın açıklamalarına Tolga Karel’den de yanıt gecikmedi.

“BENİ ÖLDÜRTMEYE TEŞEBBÜS ETTİ”

2. Sayfa sunucularının ulaştığı Tolga Karel ise eski eşinin iddialarına yönelik olarak “Beni öldürtme teşebbüsü için azmettirdiği adamın yakalanıp ceza evine atıldığını anlattı mı size? Ya da ‘Bir tek şartla boşanırım beni Türk vatandaşı yaparsan’ deyip 1 yıl sırf bu yüzden beklediğini? Evimi kiraya verdiğimde kiracının beni arayıp ‘Tolga bey evde büyüler bulduk’ dedi. Daha hangi birini anlatayım? Bu söylediklerimin hepsinin ispatı var.” şeklinde konuştu.

KAREL: “O KADINDAN KURTULDUĞUM İÇİN ŞÜKÜR EDİYORUM”

Şu mübarek ayda namaz kılıyorum Rabbime şükür ediyorum beni böyle bir kadından kurtardığı için. Benim için o bir ölü. Oğlum benim oğlum ama gün gelir o da gerçekleri bildiğinde onun yanında bir dakika kalmaz. Bu kadar söyleyeceklerim. Zamanı geldiğinde Cihangir doğru yolu görecek eminim. O gün gelinceye kadar sabırla bekleyeceğim”

GÜNAY MUSAYEVA NE DEMİŞTİ?

Gunay Musayeva, canlı yayında eski eşi hakkında şunları söylemişti: “Tolga nafakasını ödemiyor. Galiba iki aylık nafaka yatırdı, ondan sonra da hiç yatırmadı. Beş yıl içinde sadece bin TL yatırdı başka da nafaka ücreti almadım. Önceden pedagoglar babasının görmesini istiyordu, bir dönem gösterdik ama sonra alıştı zaten yokluğuna. 5 yılda çok ama çok az gördü babasını. Ben Tolga’nın üçüncü kez baba olacağını şimdi bu programda öğrendim. Ne diyeyim; inşallah onlara daha iyi baba olur. Ben oğlum Cihangir’in hem annesi hem babası oldum.

İşte, Tolga Karel’in ‘. Sayfa programında gündeme gelen Günay Musayeva ile ilgili iddiaları:

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı