M.Bey/ÖzelSosyal MedyaTelevizyon

Tolgahan Sayışman’dan Diriliş Ertuğrul’la ilgili özel itiraf

Asla Vazgeçmem dizisinin Yiğit’i, Lale Devri’nin Çınar’ı, genç kızların sevgilisi Tolgahan Sayışman hayranlarıyla facebookta canlı yayın yaparak buluştu. Binlerce hayranının sorusunu yanıtlayan Tolgahan Sayışman, bir soru üzerine Diriliş Ertuğrul dizisinden ilk önce kendisine teklif geldiğini ilk kez açıkladı.

Tolgahan Sayışman hayranlarıyla ilk kez Facebook’un yeni uygulaması canlı yayında buluştu. Üç bine yakın facebook kullanıcısının katıldığı canlı yayında Sayışman hayranlarının sorularını yanıtlamaya çalıştı. 45 dakika yayın yapan Tolgahan Sayışman hayranlarına “Neşeli olun, gülümseyin, pozitif olmayı hayatınızda ihmal etmeyin, başka insanların gönlüne dokunmaya devam edin!” mesajı verdi. Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Tolgahan Sayışman facebook sayfasında “İşte beklenen an, siz soruyorsunuz ben cevaplıyorum.” başlığı altında sohbetini gerçekleştirdi.

Asla Vazgeçmem Final değil Sezon Finali Yapıyor

Show TV’nin isteği üzerine daha önce final yapacağı duyurulan Asla Vazgeçmem dizisi önümüzdeki sezon da devam edecek. Sayışman, yarın yayınlanacak sezon finalinin de en az final kadar etkili ve final tadında olacağını duyurdu.

Diriliş Ertuğrul 

“Asla Vazgeçmem’de oynamasaydınız, şu an hangi dizide rol almak isterdiniz?” sorusuna Sayışman, “Madem sordunuz, daha önce gün ışığına çıkmamış bir bilgi vereyim size. Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili bana teklif gelmişti. Ancak ben o sıra Amerika’da olduğum için kabul edemedim. Sonradan izliyorum gerçekten güzel ve başarılı bir dizi olmuş.” dedi.

Çok fazla katılımcının olduğu canlı sohbette sorulan ilginç sorulardan birisi de kendisine İngilizce olarak soruldu. Sayışman’a bir hayranı oynadığı karakterlerden hangisini en çok kendisine yakın ve de benzer bulduğunu sorunca, Sayışman oynadığı karakterlerin kendisine çok da uzak olmadığını ancak o karakterlerin benzerlikler gösterse de aslında sadece orada karaktere uygun rol oynadığın belirtti.

Sayışman canlı facebook yayınının çok keyifli olduğunu belirti. Tolgahan Sayışman’ın, ilk defa yaptığı sosyal medya canlı yayından ve aldığı tepkilerden hoşnut olduğu gözlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu