Magazin

Tolgahan Sayışman’dan sevgilisi Almeda’ya düğün sürprizi!

Tolgahan Sayışman sevgilisi Almeda’ya doğum gününde düğün hediye ediyor!.. Ünlü yakışıklı oyuncu sevgilisi Almeda Abazi ile Almeda’nın doğum günü olan 13 Şubat’ta evleneceğini belirtti. Bu sürpriz karşısında çok heyecanlandığını belirten Almeda Abazi’nin tepkisi nasıl oldu? Daha önce Survivor’a da katılan tescilli güzel Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman’ın düğün hazırlıkları hakkında son bilgiler haberimizde.

Ünlü oyuncular Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi düğün için Los Angeles’a uçtular bile… Mutlu birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmak isteyen çift Amerika’da yapacakları düğün için 13 Şubat tarihini seçti. Tabi bu damat Sayışman’ın gelin Abazi’ye bir hediyesi…

Los Angelas’a uçmadan önce havaalanında objektiflere takılan ünlü çift gazetecilerin sorularına içtenlikle cevap verdi.

Tolgahan Sayışman duygularını “Heyecanlıyım. Hayalimizi gerçekleştirmeye gidiyoruz. İlişkimizin temelinin atıldığı yerde imza atmaya gidiyoruz” sözleriyle ifade ederek nikah şahidinin kim olcağı sorusuna ise “Henüz belli değil” cevabını verdi.

Almeda Abazi de duygularını “Ben doğum günümü kutlamak için gideceğimizi sandım. Sonra bu haberi alınca çok mutlu oldum” diyerek sevincini paylaştı.

Almeda Abazi kimdir? 

Almeda Abazi 13 Şubat 1992’de Arnavutluk’ta doğdu. Katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilerek Miss Tiran, Miss Albania ve 2008 yılında Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazandı. Survivor Almeda, lise eğitimini İstanbul Özel Tarhan Kolejinde tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi oyunculuk bölümünde eğitim almıştır. Türkiye’ye yerleşen Almeda Abazi mesleki hayatını Türkiye’de devam ettirme kararı verdi. Dansa karşı özel bir ilgisi ve becerisi vardır. Hemen hemen katıldığı tüm programlarda dans eden Almeda program sunucularından ve izleyicilerden tam not almıştır. Katıldığı yarışma proğramı “Yok Böyle Dans”‘ın iddialı isimlerinden birisi olmuştur.

Başa dön tuşu