Yerli Dizi

Tolgahan Sayışman’ın dizisi Asla Vazgeçmem’in başlama tarihi değişti

Show TV’de Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrolleri paylaştığı bir yıldırım aşkı hikayesini konu eden “Asla Vazgeçmem” dizinin başlama tarihi değişti. Asla Vazgeçmem için daha önce yayın tarihi 5 Şubat Perşembe günü saat 20.00 olarak ilan edilmişti. Ama dizinin ilk bölümü bu tarihe yetişmedi. Asla Vazgeçmem bir haftalık bir gecikme ile 12 Şubat Perşembe günü saat 20:00’de ilk bölümüyle ekranda olacak.

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut da değişiklik haberini kendi Twitter hesabından duyurdu. Turgut, kısa açıklamasında “Asla vazgeçmem 12 Şubat akşamı yayına girecektir.” diye yazdı.

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Asla Vazgeçmem’in konusu:

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman). Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık. Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pekdemir) ve Nur (Amine Gülşe).

Yiğit evli ve bir de çocuğu var bunun yanında karısı bitkisel hayatta yaşıyor ve onun tekrar hayata dönmesi için bekliyor. Ve bir gün o çıka geliyor Nur gönlüne birden düşüveriyor. Onun o yeşil gözleri Yiğit’i kendisine aşık ediyor. Ama bir yanda da çok sevdiği karısı uzun süren sessizlikten çıkıyor. İşte Yiğit için o zor dakikalar zor saatler hatta aylar onu bekliyor olacaklar. Üç yaralı kalp üç yaralı aşık. Yiğit ne yapacak gönlünü mü dinleyecek yoksa aşka mı yelken açacak. Asla Vazgeçmem izle derken gönlüne düşen bu yeşil gözlü kadına bağlanmışken ondan nasıl vazgeçecek. eskilerin bir deyim vardır ya hani ya yardan ya serden işte Yiğit Kozan bu çemberin içine düşer ve dışarıya da çıkamaz. İclal (Şafak Pekdemir) , Yiğit ( Tolgahan sayışman) ve Nur (Amine Gülşe) üçgeninde dönecek olan yürek yakan bir aşk hikayesi bizleri bekliyor olacak. Asla Vazgeçmem Dizisi sıradışı aşk hikayesi ile geliyor.

Asla Vazgeçmem’in oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin yanı sıra Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Ümit Yesin, Hülya Gülşen Irmak, Yağızkan Dikmen ve Poyraz Bayramoğlu gibi usta isimler de rol alıyor.

Asla Vazgeçmem’in ilk bölümünün 3. fragmanı da yayınlandı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu