Televizyon

Tolgshow’un yapımcısı Fırat Parlak Çorlululardan özür diledi

Fox TV’de başlayan Tolga Çevik’in yeni programı Tolgshow’da yapılan Çorlu esprileri tepki aldı. Programın yapım şirketi 25 Film adına yapımcı Fırat Parlak yanlış anlaşılan Çorlu esprileri nedeniyle bir açıklama yaptı. “Merak etmeyin bir daha bahsi geçmez” şeklinde açıklama yapan Fırat Parlak, özür dilemeyi de ihmal etmedi.

TOLGSHOW’DAKİ ÇORLU ESPRİLERİ TEPKİ ÇEKİNCE..

Tolgshow adlı programın ikinci konuğu Cem Yılmaz’dı. Programın değişik bölümlerinde Çorlu esprilerine yer verilmişti. Programın en son yayınlanan bölümünde yer verilen bir Çorlu esprisinde  Tolga Çevik’in görünmeyen yönetmene yönelik “İşte, Çorlu gübresiyle yetişmiş bir arkadaşımızın…” ifadesini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

“KUSURA BAKMAYIN”

Yapımcı Fırat Parlak, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Arkadaşlar; programda yaptığımız “Çorlu” esprilerinden rahatsız olan hemşehrilerim olmuş.Benim çocukluğumdan hatırladığım Çorlulular hoşgörülü insanlardı ama olabilir.Arkadaşımdan rica ederim, bir daha bahsi geçmez. Merak etmeyin, kusura bakmayın…”

 

SOSYAL MEDYANIN DA DİKKATİNDEN KAÇMADI

Çorlu esprileri sosyal medyanın da gündemindeydi. Kullanıcılardan bazıları yapılan esprileri komik bulurken kimisi neden bu kadar Çorlu’nun altı çiziliyor diye sordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu