Sinema

Tom Hanks’den hayranlarını mutlu eden haber

ABD’li dünyaca ünlü oyuncu Tom Hanks setlere dönüyor. Yakalandığı koronavirüsü yenen Hanks, yeni haberiyle sevenlerini mutlu etti. Başrol oyuncusu Tom Hanks’in koronavirüse yakalanması ve ardından salgının patlak vermesi nedeniyle çekimlerine ara verilen Elvis biyografisine devam kararı alındı. Elvis filmi için yeniden Avustralya’da set kuruluyor.

Baz Luhrmann’ın Elvis Presley’nin hayatını anlatan biyografik filminin ara verilen seti yeniden kuruluyor. Avustralya’daki çekimler esnasında Covid-19’a yakalanan ve bu nedenle çekimlerin durdurulduğu filmin başrol oyuncusu Tom Hanks yeniden ülkeye dönüyor.

64 yaşındaki Tom Hanks ve şarkıcı eşi Rita Wilson’ın çekimler için bulunduğu Avustralya’dayken corona virüs testleri pozitif çıkmış, çift karantinaya girmiş ve iyileştikten sonra ülkeleri ABD’ye dönmüştü.

Variety’nin haberine göre Queensland’de yapılan çekimlere 23 Eylül’de yeniden başlanacak.

Yönetmen Baz Luhrmann, “Elvis’in dediği gibi, ‘işle ilgilenmeye’ geri döndük. Bu eşi benzeri görülmemiş küresel anda, Tom Hanks’in Elvis’in yapımına başlamak üzere Austin Butler ve tüm olağanüstü oyuncu kadromuza katılmak üzere Avustralya’ya dönebilmesi gerçek bir ayrıcalıktır” açıklamasını yaptı.

Tom Hanks, Elvis filmi prodüksiyon ekibinde, testi pozitif çıkan tek kişiydi.

Filmde Tom Hanks, Presley’nin menajeri Col. Tom Parker’ı canlandırıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu