Medya

Tommiks ve Teksas’lı günler yeniden başlıyor…Hürriyet gazetesinden ilginç uygulama

Tarihin en sevilen çizgi romanlarından olan ve özellikle onlarca yıl öbce oldukça popüler olan Teksas ve Tommiks yeniden sevenleriyle ve genç nesillerle buluşacak. İki çizgi kahraman Hürriyet’in hediyesi olarak yeniden okuyucu ile buluşuyor.

13 NİSAN’DAN İTİBAREN OKURLARA HEDİYE OLARAK VERİLECEK

Okuyucularına ‘Evde Kal’ çağrısı yapan ve evdeki zamanı daha keyifli hale getirmek için farklı öneriler sunan Hürriyet, Teksas ardından da Tommiks’i birbiri ardına her gün okuyucusuyla buluşturacak. Çizgi romanların her gün belirli bir kısmı verilecek. 10 gün boyunca Hürriyet alarak bölümleri birleştiren okuyucular, Teksas ve Tommiks kitaplarına sahip olacak. Toplamda 4 kitap, 40 gün boyunca Hürriyet’le birlikte sunulacak.

Bir dönemin unutulmaz çizgi romanları arasında yer alan, koleksiyonerlerin gözdesi olan Teksas ve Tommiks’in maceraları hem meraklısı hem de genç kuşakla buluşacak. Vahşi Batı’nın macera dolu hikayeleri 13 Nisan Pazartesi günü başlayacak.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu