moda

Tozlu.com “outlet” seçeneğinde cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor

Tozlu.com, son dönemlerde yıldızı iyice parlayan e-ticaret sitelerinden biri haline geldi. Özellikle cazip fiyatlarıyla öne çıkan alışveriş platformu, hem cazip fiyat avantajlarıyla hem de ürün kalitesiyle tüketicinin gönlünü almasını biliyor. Peki, Tozlu.com’da hangi ürünler cazip fiyat avantaşlarıyla satın alınabiliyor. Outlet seçeneğinde neler hangi cazip kampanyalar var? İşte, son zamanların popüler alışveriş sitesiyle ilgili kampanya detayları…

TOZU.COM’DA FIRSAT VE KAMPANYALAR BİTMİYOR

“Fırsatlar, kampanyalar” mottosuyla yoluna devam eden tozlu.com tüketicilere hem geniş bir alışveriş yelpazesi yani ürün seçeneği sunuyor hem de o ürünleri oldukça cazip fiyat avantajlarıyla kitlelere ulaştırıyor. Platform, normal kategorilerinin yanında “outlet” seçeneğiyle de tüketicilerin gönlünü almasını biliyor.

Önde gelen pazaryerlerinde komisyon oranlarının her geçen gün artması tüketiciyi başka mecralarda alışveriş seçeneklerini aramaya sevk ediyor. Bu noktada Tozlu.com fiyat avantajıyla ciddi bir alternatife dönüşmüş durumda..

İşte, Tozlu.com’da halen devam eden cazip fiyat indirimleri ve kampanyalar hangi ürünlerde geçerli? Elektronik ürünlerde ve erkek-kadın kıyafetlerinde fiyatlar nasıl?

En Çok Satalar listesinde 19 TL’den başlayan 24 TL, 34 TL.’ye sweat shirtler bulmanız mümkün..

Tozlu.com’da Erkek ve Kadın giyiminde “çok satanlar” sekmesindeki ürünleri ve fiyatlarını incelemek için TIKLAYIN

Tozlu’da kadın, erkek, çocuk, iç giyim kategorilerinin yanı sıra “ayakkabı-çanta”, “tesettür” ürünleri de oldukça rağbet görüyor.

Tesettür ürünlerinde 19.99 TL’den başlayan cazip fiyatlarda alışveriş yapmak mümkün…Trençkot, tunik, eşarp, başörtüsü modelleri, şallarda sepette yüzde 50’ye varan indirim kampanyaları bu mecradaki alışverişi daha cazip hale getiriyor.

Tozlu.com’daki yeni tesettür ürünlerini görmek için TIKLAYIN

Tozlu’da alışveriş yapmanın en cazip yanlarından birisini ise “Outlet” seçeneği oluşturuyor. Zaten ekonomik fiyatlara sahip platformda “Outlet” kategorisinde daha da cazip fiyat avantajları var…

Outlet kategorisinde kadın erkek giyiminde yüzde seksene varan indirimler tüketicinin beğenisine sunuluyor. Bu kategoride aksesuar ürünlerini de yine aynı zacip fiyat avantaşlarıyla satın almanız mümkün..

Yine aynı şekilde outlet kategorisinde ilginizi çekecek ayakkabı kampanyasını görmek isteyebilirsiniz.Outlet kategorisinde 19 TL’den başlayan kadın ayakkabısında çok sayıda seçeneğini görmek mümkün.Aynı şekilde erkek ayakkabılarında da…

Tozlu’da outlet kategorisindeki ürünleri ve fiyatlarını görmek için TIKLAYIN

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu