Yerli Dizi

TOZLU YOLLAR’IN KADERİ KUDRET SABACI’NIN ELLERİNDE

kudret-sabanci-tozlu-yollar2

Stil Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Tozlu Yollar’a taze kan. Türk televizyon tarihinde ilk defa bir dizinin finalini canlı yayınla ekrana getiren Kudret Sabancı, ekranlara Tozlu Yollar ile geri dönüyor.

İktidarı paylaşamayan hırslı kadınların mücadelesini, masum ve romantik aşkları, aşkın en acı hallerini dram dolu bir anlatımla ekranlara taşıyan Tozlu Yollar, 1960’lı yıllar Türkiye’sine de ışık tutuyor.

Yönetmenliğini yaptığı Aşk ve Ceza, Binbir Gece, Aliye, Zerda gibi dizilerle 250 hafta üst üste açık ara birinci çıkarak bu alanda kırılması güç bir rekoru da elinde bulunduran Yönetmen Kudret Sabancı ile kadrosunu güçlendiren Tozlu Yollar her pazar saat: 20.00’de atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Yepyeni bir enerjiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Tozlu Yollar’ın 4.bölümünde izleyenleri büyük sürprizler bekliyor.
Başrollerini; Selda Alkor, Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Sinan Albayrak, Seda Akman, Pamir Pekin, Asena Tuğal, Yıldırım Gücük, Ayçin İnci, Gülşah Şahin, Buse Varol, Burçin Bildik ve Yücel Erten’in paylaştığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı Tozlu Yollar görkemli prodüksiyonu ile de göz dolduruyor.

Gazeteciler.com

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. (Uzman Gözüyle ve dost nasihatı): TV Dizilerini kurtaran yönetmen değildir.(Senaryodur! Sonra da Cast gelir). Sinema ile karıştırıyorlar, yönetmen sinemada önemlidir. Hala anlayamadılar bunu. Kötü gidince iş, yönetmeni değiştir, ne olacak? Ağzıyla kuş tutsa değişmez.Dizide yönetmenin tek başarısı işi hızlı çekebilmektir, o kadar. Gerisi tümüyle (altını çizerek: “tümüyle!”) senaryoya kalır. Göreceksiniz hiç birşey değişmeyecek. Zira bu dizinin senaryosu hatalı, kurgu yanlış, cast başarısız. Rejiye Spielberg’i getirseniz faydası yok. Bakın göreceksiniz sonucu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı