Yerli Dizi

Tozluyaka’nın başarısı… Zirveye demir attı

Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği, FOX ekranlarında izleyiciyle buluşan “Tozluyaka” dizisi, yayınlanan ikinci bölümüyle iki kategoride en çok izlenen yapım oldu. Yeni dizi, pazartesi gününün de en çok izlenen dizisi olmaya devam etti. Tozluyaka; Total hedef kitlede 4.37, AB ve ABC1 20+ hedef kitlelerinde 4.12 reyting alarak izleyiciden büyük ilgi gördü.

Yayınlandığı süre boyunca gündemden düşmeyen dizi, sosyal medya üzerinden de çok sayıda olumlu yorum almaya devam ediyor.

İki farklı dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini konu alan dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimler rol alıyor.

Senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstleniyor.

Tozluyaka”, her pazartesi yeni bölümüyle FOX’ta.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu