Magazin

Transparan kıyafetiyle tepki çeken Gülşen sessizliğini bozdu

Geçtiğimiz günlerde konserde giydiği transparan kıyafeti ile tepkilerin odağı halimne gelen popçu Gülşen, sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından kıyafetine yönelik eleştirilerine sert tepki gösterdi.

Sahnede giydiği transparan kıyafeti tartışmalara neden olan Gülşen, ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı, kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklama ile adeta eleştirilere ateş püskürdü.

‘SADECE KENDİM KARAR VERİRİM’

Tartışma çıkaran kıyafetle pozunu paylaşan Gülşen, altına şu ifadeleri not düştü:

“Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi. Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…”

‘BUNU HATIRLATMAK İNANILMAZ İÇ ACITICI’

Paylaşımının devamında ise şarkıcı şöyle dedi:

“Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu