Televizyon

TRT Ana Haber Spikeri Zafer Kiraz’dan şaşırtan istifa açıklaması

TRT ekranlarının usta haber spikeri, Zafer Kiraz sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile TRT’den istifa ettiğini duyurdu. Zafer Kiraz’ın sürpriz istifa açıklaması şaşkınlığa neden olurken ünlü haber spikeri istifa gerekçesini sadece “gördüğüm lüzum üzerine” şeklinde açıkladı. Kiraz’ın istifa nedeni henüz tam olarak anlaşılamadı.

KİRAZ: “KOL KIRILIR YEN İÇİNDE KALIR!”

TRT’nin ünlü haber spikeri Zafer Kiraz’ın Facebook hesabından yayımladığı videosuna “kol kırılır, yen içinde kalır” notunu düşmesi dikkatlerden kaçmadı.

Kiraz videolu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

SER VERİP SIR VERMEDİ

“Bu akşam son kez haberlerde sizlerle birlikte olacağım. Pazartesi gününden itibaren gördüğüm lüzum üzerine TRT 1 Ana Haberi ve TRT ekranlarını bırakıyorum.

Bugüne kadar bana verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz sevgi için çok teşekkür ediyorum. Sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Bir başka yerde, bir başka zaman yine karşınızda olacağım inşallah. İyi ki varsınız ve son olarak sonsuza kadar hep mutlu olun, hep mutlu kalın. Teşekkür ediyorum güzel insanlar.”

İşte, TRT1’in usta haber spikeri Zafer Kiraz’ın istifasını açıkladığı o videosu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu