Dijital Platformlar

TRT Dijital için çekilen Altay Süper Kahramanlar dizisinin kadrosunda kimler var?

TRT’nin dijital platformuna çekilen yeni dizinin detayları belli oldu. Dizide hangi oyuncular yer alıyor, yönetmeni kim? İşte detaylar…

tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre;  “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde yer alan ünlü oyuncu Toprak Sergen TRT dijitale çekilen Altay Süper Kahramanlar adlı dizinin oyuncu kadrosuna katıldı.

T-World Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği diziyi Hamit Coşkun ve Murat Şenöy ikilisi yönetiyor. Toprak Sergen’in “Derviş”rolüne hayat verdiği dizi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

Altay Süper Kahramanlar dizisinin kadrosu

Dizide ayrıca başlıca rolleri Alper Saldıran “Gazi”, Muhammet Uzuner “Hikmet”, Batuhan Bayar “Mete”, Elif Doğan “Su Kız”, Beste Kökdemir “Nazar”, Edanur Gülbudak “Meryem”, Cem Özer “Cezeri”, Aslı Sümen “Selin”, Begüm Birgören “Nuran”, Hakan Ummak “Nureddin”, Çetin Sarıkartal “Korel “, Fırat Doğruoğlu “Semir”, Asir Gündoğdu “Azad”, Abdullah Cersel “Karabeyaz” canlandırıyor. Dizinin çekimleri Konya’dan sonra Ürgüp’te devam edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu