Yerli Dizi

TRT dizisi Tozkoparan İskender ne zaman yayınlanacak?

TRT’nin çocuk dizisi Tozkoparan İskender dizisinden 2. tanıtım geldi. Yayınlanan tatımın videosusunda yeni dizinin Ocak ayından itibaren TRT1 ekranlarından yayınlanacağı duyuruldu.

TOZKOPARAN İSKENDER’İN KONUSU:

12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Çağan Efe Ak (İskender), Ülkü Hilal Çiftçi (Duygu), Defne Erşen (Ece), Esat Polat Güler (Tayfun), Mert Erdoğdu (Ayberk), Sera Tokdemir (Rüya), Fırat Albayram (Giovanni), Muhittin Korkmaz (Rafet)..

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu