Yerli Dizi

TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren Kurtlar Vadisi iddialarına açıklık getirdi

TRT Genel müdür Yardımcısı İbrahim Eren, Kurtlar Vadisi Pusu’nun önümüzdeki sezon TRT1’de yayınlanacağına dair söylentilere son noktayı koydu. Ekranlarda bu sezon kendisine yer bulamayan Kurtlar Vadisi Pusu’nun TRT ile anlaştığı haberleri bir süredir gündemi meşgul ediyordu. Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu’nun bu konuyla ilgili sorusunu cevaplayan TRT Genel müdür Yardımcısı İbrahim Eren, yaptığı net açıklamayla konuya açıklık getirdi.

İbrahim Eren, Kurtlar Vadisi ile ilgili açıklamasında“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.” diyerek iddialara son noktayı koymuş oldu.

İşte Ali Eyüboğlu’nun Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili yazısı:

‘KURTLAR VADİSİ’ TRT’YE GEÇTİ Mi?

2007 yılında Show TV’de başlayan, Star TV, TNT, ATV (iki kez) ve son olarak 2016’da Kanal D’de yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin akıbeti ne?

Malum 10 yıldır ekranlarda olan ve iyi reytingli dizi, yüksek maliyeti nedeniyle bu sezon kendine kanal bulamadı.

Kısa bir süre önce Pana Film ile TRT arasında görüşmelerin yapıldığı, tarafların prensipte anlaştığı şeklinde bir haber çıktı.

“Kurtlar Vadisi Pusu”, Kanal D’de son sezonunda reyting kaybına uğrasa da, fanatik kitlesi olan bir dizi.

O nedenle dizi hakkında çıkan her iddia ya da haberi internet siteleri anında alıp kullanır.

Bu kez de öyle oldu.

“Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı.

Sizlerden gelen “Bu haber doğru mu?” mesajları üzerine ben de aynı soruyu TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:

“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”

Eylül 2017’ye daha çok var. O zamana kadar ne olur bilemem, ama durum şimdilik böyle…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu