Gündem

TRT Genel Müdürü Şenol Göka darbecilerin TRT baskını için neler dedi?

TRT Genel Müdürü Şenol Göka 15 Temmuz 2016 Cuma akşamı gerçekleşen ve bastırılan darbe girişimini TRT Haber kanalına değerlendirdi. TRT’yi basan bir grup darbeci askerle aralarında geçenleri anlatan Şenol Göka ilginç açıklamalarda bulundu.

Vatandaşların bir saatten sonra durdurulmasının mümkün olmadığını dile getiren Göka, vatandaşların asker gruba yaptıkları can siperane müdahaleyi anlattı.

Destekten TR

“Vatandaş hen kurumlarına hem de ülkesine sahip çıktı” diye konuştu. Medyanın darbe girişimine karşı iyi bir sınav verdiğini dile getiren Şenol Göka, tüm TV kanallarına bağlanarak TRT’de yaşadıkları olayları anlatmaya çalıştığını kaydetti. Kanalların gösterdiği işbirliğini takdir eden TRT genel müdürü işbirliğine teşekkür etti.

Destekten TR

“Özellikle Kanal 24 ve Ardan Zentürk’e teşekkür ediyorum” diyen Göka, darbecilerin zorla okuttukları korsan bildiriden sonra bir an önce konuyu kamuoyuna anlatmak istediğini aktararak Kanal 24’ün çok seri hareket ederek kendisini yayına bağladıktan sonra olayın iç yüzünü kamuoyuna anlatabildiğini ifade etti.

Destekten TR

İşte TRT Genel Müdürü Şenol Göka’nın ağzından TRT’de yaşanan olayların iç yüzü:

https://www.youtube.com/watch?v=cFG0DJdJbXI

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR