ManşetTelevizyon

TRT Müzik’ten Niran Ünsal’a nasıl cevap geldi?

Niran Ünsal’ın “TRT’ye hakkımı helal etmiyorum” şeklindeki açıklamasına TRT Müzik kanalından cevap geldi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya’nın sunduğu ‘ Uyan Türkiyem ‘ programında konuşan Niran Ünsal, kapanmasının ardından yaşadıklarını anlattı.

 

“Ben oramı buramı teşhir ederek işimi yapmıyorum. Yıllar önce de yapmıyordum şimdi de yapmıyorum. Ben inancımı yaşayarak işimi yapmaya devam etmek istiyorum. Bu konu ile ilgili de hemen hemen hiç kimseden hiç bir şekilde destek görmüyorum” şeklinde konuşan Ünsal, sözlerine şöyle devam etmişti:

 

“TRT’ye de hakkımı helal etmiyorum. Annem de etmemişti. Benim 9 aydır iki projem bekletiliyor,saçma sapan sebeplerden dolayı. Hatta oradaki bir takım makam sahibi kişiler de ”Niran Ünsal neden orada sahneye çıkıyor” diyormuş. Sizin bana bunu söylemeye ne hakkınız var? 25 insanın sorumluluğu var üzerimde. Siz böyle birşeyi söylemeye kendiniz nasıl hak biliyorsunuz? Siz kimsiniz Allah aşkına”

TRT MÜZİK’TEN AÇIKLAMAtrt-nuzik-niran-unsal-aciklama

Ünsal’ın bu flaş açıklamasına cevap gecikmedi. TRT Müzik Koordinatörü Süleyman Bektaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile konuya açıklık getirdi.

 

Bektaş, TRT Müzik kanalının  hiçbir yöneticisinin sanatçı Niran Ünsal’ın sahne çalışmasıyla ilgili herhangi bir yorumu olmadığını ifade etti.

Ünsal’ın 3. kişilerin yanlış beyanıyla ortaya çıkan yanlış anlaşılmayı TRT Müzik yönetimine ilettiğini yazan TRT Müzik Kanal koordinatörü Bektaş, kanal olarak  Niran Ünsal’a yeni albümünde başarılar diledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu