Spor

TRT Spor, Feridun Niğdelioğlu’nun işine son mu verdi?…Niğdelioğlu’ndan flaş açıklama

TRT Spor kanalında Galatasaray konusunda tartışmalı açıklamaların altına imza atan Feridun Niğdelioğlu’nun işine son verildiği yolundaki kulis haberi spor medyasını hareketlendirdi. Feridun Niğdelioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada olayı programın yayınına son verilmesi olarak değerlendirdi.

Feridun Niğdelioğlu konuyla ilili sosyal medya Twitter hesabından şunları kaydetti:

“Bugün beni Spor daire başkanı sayın @mbugrasahin aradı. Programın yayından kaldırıldığını bildirdi.
Yayıncı kuruluş maç özetlerini iki katına çıkardığı için 5-6 programı yayından kaldırdıklarını iletti
@trtspor ailesine 11 aylık birliktelik için minnettarım teşekkürler.

Arkadaşlar sizden ricam ben hayatım boyunca ekmek yediğim yere tek kelime etmedim etmem de. İşsizken iş verenlere minberim sonsuzdur her zaman. @mbugrasahin beni aldı her şeye rağmen @ibrahimeren her zaman destekledi. Allah hepsinden razı olsun.”

Feridun Niğdelioğlu’nun 8 Ağustos tarihininde TRT Spor’un canlı yayınında 15 Temmuz ile ilgili olarak ” 15 Temmuz organizasyonuna bir tek Galatasaray’dan katılan olmadı” minvalinde yaptığı açıklama bazı çevrelerde Galatasaray’a FETÖ göndermesi olarak değerlendirilmiş Niğdelioğlu, yanlış anlaşıldığı için özür dilemişti.

Özre rağmen Galatasaray Kulübü, Niğdelioğlu hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu