SporTelevizyon

TRT Spor hangi iki ünlü ismi yorumcu kadrosuna kattı?

TRT Spor, yeni yayın dönemine flaş transferlerle girmeye hazırlanıyor. Futbol kariyerlerini tamamladıktan sonra yorumcu olarak yollarına devam eden iki ünlü isim, TRT Spor kadrosuna katıldı.Türk futbolunun efsane isimlerinden Ayhan Akman ve Tümer Metin, yeni sezonda Stadyum ve Aktüel Futbol programlarıyla TRT Spor kanalından izleyiciyle buluşacaklar.

Bununla birlikte TRT Spor, Serkan Reçber’in boşluğunu Ayhan Akman ve Tümer Metin ile doldurdu. TRT Spor’un yaptığı Twitter paylaşımında şu ifadeler kullanıldı:

“TRT Spor yeni sezona da damga vurmaya devam ediyor. Türk sporunun efsane isimlerinden Ayhan Akman ve Tümer Metin yeni sezonda Stadyum ve Aktüel Futbol programlarıyla Türkiye’nin spor ekranı TRT Spor’da.”

Yapılan video paylaşımında Ayhan Akman, “Ailemizin kanalı diyebiliriz. Burada olmaktan son derece mutluyum.” derken, Tümer Metin ise “Son derece heyecanlıyım ve aynı coşku içinde, kıpır kıpır.”, şeklinde konuştu.

Ayrıca Tümer Metin, şahsi Instagram hesabından şunları söyledi:

“Ne kadar söz varsa düne ait.. Şimdi yeni şeyler söylemek lazım.” Yeni kanal yeni ekip arkadaşlarıyla asırlık mevzu futbolu konuşmaya Milli maçla başlıyoruz, hepinizi bekleriz.

Tümer Metin’in beIN Sports’taki partnerlerinden Mehmet Demirkol da yine Instagram hesabından Tümer Metin’i tebrik ederek, “Hayırlı olsun.” temennisini dile getirdi.

Ayhan Akman ve Tümer Metin, TRT Spor’da yayınlanan Aktüel Futbol programı ile ve Ersin Düzen’in moderatörlüğnü yaptığı “Stadyum” programlarında görev yapacak. Stadyum programı kadrosunda yer alan Ali Gültiken’in ise görevine devam edip etmediği henüz belli olmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu