Medya

TRT World “Dünya Vatandaşı/World Citizen” ödülleri ne zaman verilecek?

İstanbul’da gerçekleştirilecek TRT World Forum’da bu yıl ilk kez, insani çalışmalarıyla örnek olmuş isimlere 4 kategoride “TRT World Citizen” ödülleriin verileceği haber veriliyor.TRT World Forum 3-4 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

TRT WORLD FORUM ÖNEMLİ ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

İkinci kez düzenlenen forumda sürpriz yenilikler var. TRT bu yıl ilk kez, “TRT World Citizen” yani “Dünya Vatandaşı” ödüllerini verecek. İnsani çalışmalarıyla örnek olmuş isimler 4 kategoride ödülle onurlandırılacak.

İnsani çalışmalarıyla dünyaya ilham olmuş isimler, onların hikayesini haberleştiren gazeteciler… Hepsi 3-4 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da TRT World Forum’da buluşacak.

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren sosyal medya hesabından söz konusu etkinliği duyurdu.

4 kategoriye ayrılan Dünya Vatandaşı ödülleri, “Yılın Vatandaşı, Hayat Boyu Başarı, Eğitmen ve İletişimci Ödülleri.” dallarında sahiplerini bulacak.

2. kez düzenlenecek foruma 600’e yakın isim katılması beklenirken TRT World Forum’da Yılın teması “Parçalanmış Dünyada Barış ve Güvenliği Hayal Etme” olarak belirlendi.

Forumda, tartışmalı küresel konular liderler ve uzmanlar tarafından ele alınacak. 600’e yakın fikir insanı ve siyasetçi, barış içinde yaşamanın formüllerini arayacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu