Medya

TRT yeni bir kanal daha açmaya hazırlanıyor

TRT, yeni radyo kanalı projesinin hazırlıklarına başladı. TRT’nin haber ağırlıklı olacak yeni radyo kanalı yılbaşından itibaren yayına başlayacak. 

TRT Radyo Dairesi Başkası Amber Türkmen, yeni yılın ilk günlerinde TRT Radyo Haber kanalının dinleyicisiyle kavuşacağının müjdesini verdi. Türkmen, “Yeni yılın ilk günlerinde TRT Radyo Haber kanalımız dinleyiciyle buluşacak. Radyo haberciliği yapmaya çalışacağız. Ülkemizi doğru haberlerle, doğru gündemlerle her dakika, her saniye bilgilendiriyor olacağız” dedi.

AMBER TÜRKMEN 15 TEMMUZ GECESİ GÖREV YAPAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

15 Temmuz darbe girişimi sırasında TRT İstanbul Radyosu’nda yaşananlardan dolayı yayını kesip Ankara Radyosu’na verdiklerini anlatan Türkmen, “Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını bir televizyonun önüne mikrofon koyarak yayınladık. O gece Cumhurbaşkanımızın sesi, sayısını bilmediğimiz kadar insana ferahlık oldu. O gece yanımızda oldukları için hiçbir şey düşünmeden radyolarının başına geçip gereğini yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu