Medya

O paylaşım Nevşin Mengü’yü küplere bindirdi: “Hem terbiyesiz hem küstah!”

AvazTürk adlı haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Zihni Çakır ile CNNTürk’teki görevine son verilen Nevşin Mengü arasında sosyal medya Twitter’da ilginç bir polemik yaşandı. Muhalif tavrıyla dikkat çeken Nevşin Mengü’nün ABD’nin vize yasağına karşı Türkiye’nin de aynı yasağı uygulamasına ilişkin yazdığı, “Abd bunun altından kalkamaz artık!” sözlerine AvazTürk Genel Yayın Yönetmeni Zihni Çakır’dan karşılık geldi. Nevşin Mengü, Çakır’ın paylaşımını “sexist” olarak değerlendirip küplere bindi.

NEVŞİN MENGÜ KÜPLERE BİNDİREN PAYLAŞIM!

Zihni Çakır, yaptığı paylaşımında  Nevşin Mengü’nün CNN Türk’ten kovulmasına neden olduğu belirtilen, “Girdisi çıktısı 23 dakika sürdü” sözlerine atıfta bulununca ortalık karıştı. Çakır,  “Girdisi çıktısı 23 dakikalık bir görüşmeyle Türkiye’nin bu hamlesinin ne anlama geldiğini anlatalım ister misin” ifadesini paylaştı.

Nevşin Mengü ise Çakır’ın  bu ifadesine tepki gösterdi. Mengü, “Bu beyefendi trt de yönetici. Aklı sıra bu sexist ağızla marifet işliyor. Hem terbiyesiz hem küstah” diyerek karşılık verdi.

Zihni Çakır’ın TRT kanalı TRT Avaz’ın değil avazturk.com adlı sitenin genel yayın yönetmeni olduğu öğrenildi.

CNNTürk sonrası tavrını daha da keskinleştiren Nevşin Mengü, sosyal medyadaki hırçın tavırlarıyla dikkat çekiyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu