Televizyon

TRT1’de annelerin kızlarıyla yarışacağı yeni bir yarışma başlıyor: Ana Kuzusu

TRT1’de yeni bir program başlıyor. Ana Kuzusu adlı program, 21 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta içi hergün 14: 45’te ekrana gelecek. Telesine’nin yapımcılığında çekilecek yarışma programı Ana Kuzusu ilginç içeriğiyle dikkat çekiyor.

Annelerin kızlarıyla yarıştığı Ana Kuzusu’nda hangi kızın daha iyi bir görgü ve eğitim aldığı, ve ne ölçüde geleneksel kurallara uygun davrandıkları test edilecek. Her hafta yapılan eleme ile yarışmada başarılı olamayan Anne-kız Ana Kuzusu’ndan elenecek.

ÖDÜL TOPLAMDA 1000 ALTIN

Kızlar evdeki tüm işleri yapacak ama tabii ki annelerinin gözetiminde. Ayrıca Anneler kızları altınlarla ödüllendirecekler. Kızlar, toplamda 1000 altın için yarışacaklar.

Gündüz kuşağında yayınlanmaya başlayacak olan Ana Kuzusu adlı yeni yarışma programının sunuculuğunu ise fenomen dizi Seksenler’de Yıldız karakteriyle rol alan Özlem Balcı üstlenecek.

İşte, Ana Kuzusu’nun tanıtım videosu:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu