Televizyon

TRT1’de Kadir Çöpdemir’in sunacağı Kolaysa Sen Yap’ın yayın tarihi belli oldu(M.Bey-Özel)

Ünlü sunucu-radyocu Kadir Çöpdemir’in sunumuyla TRT1 ekranlarından izlenecek olan  Kolaysa Sen Yap adlı yarışma programı için geri sayım sürüyor. Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve Kadir Çöpdemir’in sunumuyla TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Kolaysa Sen Yap isimli yarışma programı çok yakında izleyici ile buluşuyor. Heyecanlı yarışma Şubat ayından itibaren hafta sonları TRT Ana Haber’den hemen önce yayınlanacak.

Yarışmanın format tasarımı yapımcı Mustafa H. Öztürk’e ait. Yapım, Fiyaka Film Prodüksiyon tarafından ekranlara taşınıyor.  Programın yönetmenliğini ise Nihal Ağırbaş üstleniyor.

Yarışmacıların, bilgilerini performansları ile gösterecekleri, ekranların hareketli ve heyecanlı yarışma programı Kolaysa Sen Yap’da yarışmacılar 3 erli gruplardan oluşan ekipler kuruyor ve karşılıklı iki ekip eğlenirken bir yandan da tam 10.000TL ye kadar olan para ödülünü kazanmak için amansız bir mücadelenin içine giriyor.

Yarışmada ekipler, dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynarken aynı zamanda sorulan soruları cevaplandırıyor ve zamanla yarışıyor.

Kolaysa Sen Yap, 3 etap ve 1 final oyunundan oluşuyor. 1. Etapta yarışmacılar fiziksel performansları ile yarışırken . 2. ve 3. etaplarda performansı ve bilgiyi bir arada yarıştırıyorlar. 3 etap sonunda en yüksek puanı toplayan ekip final etabında yarışma hakkını elde ediyor. Etaplar için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen 20 nin üzerinde daha önce hiç bir yerde görmediğiniz mekanik ve elektronik oyun aksamları bulunuyor.

 

 

Kolaysa Sen Yap yarışmasına başvurular programın resmi sitesi www.kolaysasenyap.tv den yapılabiliyor.

 

Yarışma, şubat ayından itibaren her cumartesi ve pazar günleri ana haber öncesi ekranda olacak. İlk yayın haftasının 4-5 Şubat Cumartesi-Pazar günü olması bekleniyor.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu