Yerli Dizi

TRT1’den ilginç format…Hem dizi hem program: Türkan Hanım’ın Konağı

Yeni yayın dönemine iddialı yapımlarla girmeye hazırlanan TRT 1, Türk televizyonlarında bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Aynı anda hem bir dizi hem bir program konsepti TRT1 ekranlarında olacak.? Türkan Hanım’ın Konağı yenilikçi formatıyla çok yakında izleyici ile buluşacak.

Oyuncu kadrosunda; Arzu Yanardağ, Mürşit Ağa Bağ, Ayşen İnci, Buket Dereoğlu gibi deneyimli oyuncuların yanı sıra birçok genç yeteneğinde yer aldığı Türkan Hanım’ın Konağı’nda ünlüler de ağırlanacak.

Programın  içinde yemek tarifleri ve gündelik pratik bilgiler yer alacak.

Her hafta alanında uzman bir konuk, bir sorunun çözüm yollarını anlatacak. Sevilen sanatçıları konuk edilecek. Türkan Hanım’ın Konağı hikâye ile gerçeği, masal ile hakikati  bir araya getirecek. Her hafta örnek bir konunun işleneceği dizide, geleneklerimizin köklü mirası ile Türkan Hanım, hem konağındaki büyük ailesine hem de ekran başındaki izleyicilere yol gösterecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu