Yerli Dizi

TRT1’in dizisi Tek Yürek’ten kötü haber…

TRT 1’de büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Tek Yürek dizisinden kötü haber… Eski Survivor yarışmacılarının da bulunduğu bir dizinin erken final yapacağı ortaya çıktı.

TEK YÜREK 22. BÖLÜMDE FİNAL YAPACAK

Kış sezonunda tutmayan dizilerinden bazılarına sezon arası vermeyerek yayınına devam eden kanallardan birisi de TRT 1 olmuştu. Televizyonculuk anlamında taktik olarak nitelendirilen bu hamle, yaz kuşağı izleyicilerine yönelik yapılıyor ancak dizinin yine tutmaması halinde gözlerinin yaşına bakılmıyor.

TRT’nin yaz sezonu boyunca devam etmesi kararını aldığı Tek Yürek dizisi de, reytinglere yenik düşen diziler arasında yerini aldı. Bu kadar düşük reytingler nedeniyle kanal yönetimi, dizinin apar topar final yapmasına karar verdi.

,Yapımcılığını Ahmet Kayımtu’nun üstlendiği dizinin 22. bölümde final yapmasına karar verildi. Dizi her ne kadar düşük reyting getirse de alınan bu karar, Tek Yürek sevenlerini üzmüş gibi görünüyor.

KADROSUNDA KİMLER VAR?

Tek Yürek dizisinin kadrosunda Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Anarat ve Kaan Altay Köprülü’nün yer alıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu