Yerli Dizi

TRT1’in dizisi Tozkoparan’a yeni sezonda üç yeni oyuncu

TRT 1’in sevilen dizisi “Tozkoparan”, üçüncü sezonuyla ekrana dönüyor. Dizinin yeni sezonunda üç yeni oyuncu daha kadroya dahil oldu.

Burak Satıbol, Temrenli kasabasına yeni taşınan “Arkeolog Kaya” rolünde dizinin üçüncü sezonunda yer alacak. İrem Deniz Morkoç’u Arkeolog Kaya’nın kızı “Özge”, Burak Alkaş’ı ise okulun yeni fen bilgisi öğretmeni “Fikri Parlak” rolünde izleyeceğiz.

Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahramanın macerasına yer veriliyor.

Minik yıldız Özgür Ege Nalcı’nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşuyor.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor. Mete’nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.

916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender de bu projenin sürprizleri arasında yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu