Yerli Dizi

TRT1’in sevilen dizisi Ege’nin Hamsisi’ne flaş transfer

TRT’nin yeni sezondaki sevilen dizilerinden Ege’nin Hamsisi’nin oyuncu kadrosuna yeni ve önemli bir oyuncu katıldı. Geçmişte önemli dizi projelerine renk katan başarılı oyuncu Peker Açıkalın, Ege’nin Hamsisi dizisinde. Peker Açıkalın, dizide Melahat’in (İclal Aydın) üç kağıtçı abisi Horoz Ağa Kubat’ı canlandıracak.

PEKER AÇIKALIN HOROZ AĞA’YI CANLANDIRACAK

Tek sermayesi iri kıyım horozu Torman ile organik tavuk işinden zengin olma hayalleri kuran Horoz Ağa, yıllar önce dolandırıcılık yaparak kaçtığı Sığacık’a geri döner… Abisinin bu sürpriz ziyareti Melahat ve çocukları Deniz ile Derya’yı olduğu kadar Sığacık halkını da çok şaşırtacaktır…

Kubat (Horoz Ağa), sakin ve mutlu insanların kasabasında yeni bir vurgun planları yaparken, kardeşinin yeni komşularını hesaba katmamıştır… Sığacık’ta artık hiçbir şey eskisi gibi değildir…

EGE’NİN HAMSİSİ’NDE ÖNEMLİ OYUNCULAR YER ALIYOR

Dizileri, filmleri ve tiyatro oyunlarıyla 3 nesildir sanatseverlerin gözdesi olan Peker Açıkalın, Horoz Ağa Kubat karakteriyle Ege’nin Hamsisi’nde izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren’in üstlendiği dizide İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Buse Meral, Celal Öztürk, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal rol alıyor.

Ege’nin Hamsisi’nin 18. Bölümü 26 Kasım Pazartesi Günü Saat 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu