Yerli Dizi

TRT1’in yeni dizisi Tövbeler Olsun’un oyuncu kadrosunda kimler var?

TRT’de proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan yeni dizi başlıyor. Yönetmenliğini ünlü yönetmen Serdar Akar’ın yaptığı, senaryosunu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur, Hüseyin Kaçan’ın kaleme aldığı Tövbeler Olsun adlı dizinin yapımcılığını ise, Mustafa Fener üstleniyor. Peki, ueni dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Medyatava’nın haberine göre TRT 1 çok yakında izleyicilerin ilgi odağı olacak sıcacık bir aile komedi dizisi Tövbeler Olsun’u ekranlarına getirmeye hazırlanıyor.

Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yönetmenliğini deneyimli yönetmen Serdar Akar yapıyor. Senaryosunu, Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur, Hüseyin Kaçan’ın kaleme aldığı dizinin yapımcılığını ise, Mustafa Fener üstleniyor.

Tövbeler Olsun’un oyuncu kadrosunda usta isimler yer alıyor

Usta isimlerden ve başarılı oyunculardan oluşan kadrosuyla daha yapım aşamasında dikkatleri üzerine çeken dizinin başrollerini ise; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can paylaşıyor.

Tövbeler Olsun dizisinde; başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holdingin patronu Namzet Horanta’nın, “pintilikten”, “cömertliğe” giden “büyük değişimi”; bu değişimin “hatme çiçeğim” diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanacak.

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı isimler yer alacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu