Televizyon

TRT1’in yeni müzik yarışması “Sıra Sende Türkiye”yi hangi ünlü oyuncu sunacak?

TRT1 ekranlarında yeni bir müzik yarışma programı başlıyor: Sıra Sende Türkiye… Jüri üyeliğini Işın Karaca, Mustafa Keser ve Metin Şentürk’ün üstlendiği, yeni müzik yarışmasının başlama tarihi belli oldu.  ‘Sıra Sende Türkiye’ 22 Temmuz 2017 tarihinde TRT 1 ekranlarında olacak. Yarışmanın sunuculuğunu ise başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu üstleniyor.

SIRA SENDE TÜRKİYE’NİN JÜRİSİNDE KİMLER VAR?

Destekten TR

TRT1 ekranlarında bu yaz yepyeni bir müzik yarışması ekrana gelecek. Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yapacağı ‘Sıra Sende Türkiye’ müzik yarışmasının jürisinde ise Türk müziğinin sevilen isimleri Işın Karaca, Mustafa Keser ve Metin Şentürk yer alıyor.

Destekten TR

blank

Destekten TR

22 Temmuz 2017 Cumartesi akşamı ilk bölümü ile TRT1 ekranında yer alacak. Müzik severler tarafından merakla beklenen ‘Sıra Sende Türkiye’, yaz boyunca her Cumartesi ve Pazar günü izleyici ile buluşacak.

BÜYÜK ÖDÜL 200.000 TL.

Her hafta birbirinden iddialı 16 yeni yarışmacının kıyasıya mücadelesine ev sahipliği yapacak olan ‘Sıra Sende Türkiye’de, on hafta boyunca her bölümde belirlenecek hafta birincileri, final haftasında yarışacak ve kazanan büyük ödül olan 200.000 TL’nin sahibi olacak.

Oylamada, ana jürinin yanı sıra 20 kişilik orkestranın ve 5 kişiden oluşan halk jürisinin de söz sahibi olacağı programda, yarışmacılar Arabeskten jazz müziğine, Türk sanat müziğinden türkülere kadar her tarzda şarkıyı seslendirecekler.

Yarışma başvuruları ise www.sirasende.net adresinden ve 0532 274 78 59 numaralı WhatsApp hesabından yapılabilecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR