Televizyon

TRT1’in yeni yarışması Dinle Kazan’ın yayın tarihi belli oldu

TRT1’den yeni yarışma… Sunuculuğunu oyuncu Derda Yasir Yenal’ın üstlendiği, ekranların yeni yarışma programı ‘Dinle Kazan’ 25 Eylül Pazar gecesi, saat 22.45’de TRT 1 ekranında başlıyor. Yarışmanın özelliği sadece iyilerin kazanacağını iddia etmesi. Dış Yapım Film’in yapımcılığında çekilen yarışma yarın akşam izleyicisiyle buluşuyor.

Televizyon tarihinde ilk kez bir yarışmada sadece iyiler kazanıyor. Yapımcılığını Dış Yapım’ın üstlendiği yüzde yüz yerli yarışma programı ‘Dinle Kazan’, oyuncu Derda Yasir Yenal’in sunumu ile 25 Eylül Pazar gecesi saat 22.45’de TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.dinle-kazan-trt1

Sadece iyilikleri neticesinde yarışmacı olmaya hak kazananların yarışabildiği ‘Dinle Kazan’ın diğer yarışmalardan farkı, iyilik ve yardımseverlik üzerine kurulu olması.

‘Dinle Kazan’ın profesyonel oyuncusu, dört bir tarafı gizli kameralarla çevrili mekânlarda, yoldan geçen vatandaşlardan yardım isteyecek, farkında olmadan yarışmaya dâhil olan yardımsever ve iyi yürekli vatandaşlar yarışmaya hak kazanacak.

İyilik yapmak isterken yarıştıklarını fark etmeyen vatandaşlar, oyuncunun anlatacağı hikâyeyi dinledikleri an yarışmaya dâhil olmaya başlayacaklar.

Oyuncu hikâyesini tamamlayınca bir anda sunucu Derda Yasir Yenal kameralarla ortaya çıkacak ve yarışmacıya az önce anlatıcının hikâyesinden yola çıkarak 5 soru yöneltecek. Soruları bilen yarışmacı, soru başına 50 TL, toplamda ise 250 TL’nin sahibi olacak. Şansını ikiye katlamak isteyen yarışmacılar “katla kazan” etabında sunucunun soracağı son genel kültür sorusuyla yarışma boyunca kazanacağı ödülü ikiye katlayacak. Yarışmacının soruyu bilememe durumunda ise kazandığı ödülün yarısını “Dinle Kazan” ekibine iade edilecek.

Hiç tanımadıkları birine yardım etmeyi kabul etmeleriyle bir anda kendilerini yarışma içerisinde bulan iyi insanların anlatıldığı program “Dinle Kazan”, Derda Yasir Yenal’ın sunumuyla 25 Eylül Pazar gecesi saat 22.45’de TRT1 ekranlarında ilk defa izleyici ile buluşacak.

 

DİNLE KAZAN KÜNYE

Yapım: Dış Yapım Film

Sunucu: Derda Yasir Yenal

Yönetmen: Duygu Kırna

Yapımcılar: Işıl Baştuğ ve Mahmut Avcı

Oyuncular: Hasan Benna Özsoy, Sabahattin Yakut, Melisa Darıcı, Ceren Narinoğlu,Tuhan Karapınar

Ekip: Yücel Gökçek, Fatma Birsen Akçay, Mehmet Ali Karabudak, Akın Ak, Selim Tunca, Yasemin Eke

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu