M.Bey/ÖzelTelevizyon

TRT’den flaş Misafirim Var kararı (MEDYABEY/ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL:TRT1 ekranlarında hafta içi her gün saat 10:30’da ekrana gelen Misafirim Var programıyla ilgili flaş karar. TRT yönetimi, Nermin Gül’ün sunduğu yemek programı  Misafirim Var’ı bitirme kararı aldı. Bu kararın alınmasında programın aldığı düşük reytinglerin etkisinin olduğu konuşuluyor.

MİSAFİRİM VAR VEDA EDİYOR

TRT1 ekranlarında nisan ayının başında izleyicinin karşısına çıkmaya başlayan Misafirim Var programını sosyal medyada tanınan ve adeta fenomen olan Nermin Gül sunuyordu. Programın bitirilmesinde düşük reytinglerin etkili olduğu haber veriliyor.

2 Nisan pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 11.40’da TRT1’de yayınlanmaya başlayan programın yayın saati değişmiş ve program saat 10:30’a çekilmişti. Misafirim Var programında her gün bir ev sahibinin evine misafir olunuyor ve ev sahibi misafirlerine hem yöresel hemde modern yemekler yaparak elinin lezzetini tattırıyordu.

NERMİN GÜL KİMDİR?

1983 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen göçmen olan Nermin Gül 3 çocuk annesi. Bir kızı ve iki oğlu olan Nermin Gül kendini en iyi mutfakta yemek yaparken hissediyor. Nermin Gül kendi yemek kültürü olan Boşnak yemeklerine ve eşinin memleket Erzincan kültürü yemeklerine çok hakim olmasıyla tanınıyor.

Nermin Gül’ün bir yemek tarifleri Blok’u ve yaklaşık 2 milyon takipçisi olan bir instagram hesabı var. Nermin Gül aynı zamanda da şef eğitimleri de veren bir “Eğitmen Şef” olarak dikkat çekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu