Yerli Dizi

TRT’nin başlayacak önemli dizisinin başrolünü Bülent İnal kaptı

TRT1 ekranlarında Sultan 2. Abdülhamit’in hayatını konu alan yeni bir yapım izleyici ile buluşacak. Dizide 2. Abdülhamit’i kimin oynayacağı merak ediliyordu. Bazı ipuçları bu önemli rolü Kanal D’de dizisi erken final yapacak olan Bülent İnal’ın oynayacağını gösteriyor. Posta yazarı Mesut Yar dünkü yazısında isim vermeden Bülent İnal’ın 2. Abdülhamit’i oynayacağını işaret etti.

Dizinin yapımcılığını “Filinta” dizisinin de yapımcılığını üstlenen Yusuf Esenkal yapacak. 2. Abdülhamit dzisinin  yönetmenliğini ise “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Elveda Rumeli, “Behzat Ç.Seni Kalbime Gömdüm”, “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” gibi birçok filmin yönetmenliğini yapan Serdar Akar üstleniyor.

2.ABDULHAMİD’İ BÜLENT İNAL OYNAYACAK

Dizide 2.Abdülhamid’i oynayacak ismin belli olduğu konuşuluyor. Kanal D’de yayınlanan ve önümüzdeki hafta son bölümü yayınlanacak olan Babam ve Ailesi dizisinin başrol oyuncusu Bülent İnal’la anlaşmaya varıldığı haber veriliyor.

Babam ve Ailesi reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyince final kararı alınmıştı.

Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, dünkü yazısında isim vermeden şu ifadeleri kullanmıştı; “Babam ve Ailesi önümüzdeki hafta son buluyor… Dizinin erkek başrollerinden biri yakında başlayacak olan önemli bir dönem dizisinin başrolü için düşünülüyordu. Engel kalmadı. Yakında tahta çıkacaktır, duyurulur!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu