Yerli Dizi

TRT’nin dizisi final yapıyor

TRT’nin sevilen dizisi final yaparak ekran macerasını sonlandırıyor. Başrollerinde İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Güven Kıraç gibi isimlerin olduğu Tövbeler Olsun bu akşam final bölümüyle ekrana gelecek.

TÖVBELER OLSUN FİNAL YAPIYOR

Tövbeler Olsun dizisinin 31. final bölümünün fragmanı da yayınlandı.Ekranların sevilen dizisi Tövbeler Olsun için final kararı alınması dizinin izleyenlerini üzdü. Oyuncu kadrosunda sevilen isimlerin yer aldığı ve izleyenler tarafından keyifle takip edilen dizi final bölümü ile ekranlara gelecek.

TRT 1 ekranlarında her Perşembe saat 20.00 ‘de seyirciyle buluşan Tövbeler Olsun dizisi bu haftaki bölümü ile final yapıyor. Başrollerinde İpek Tuzcuoğlu, Güven Kıraç ve Erkan Can’ın rol aldığı komedi dizisi son kez ekrana gelecek.

Dizinin yuncu kadrosunda ayrıca; Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil, Tolga Canbeyli,
Cansu Kurgun, Ozan Güçlü, Duru Baykal gibi oyuncular yer alıyordu.

 

TÖVBELER OLSUN FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Latife ve Hülya’nın da dahil olmasıyla plan devreye girecektir. Latife ve Hülya’nın Şevki Bey’in planıyla gizemli bir şekilde kaybolması Namzet’i ve Osman’ı telaşlandırır. Kocaları barışana kadar eve dönmeyeceklerini söyleyen Latife ve Hülya’ya ulaşmaya çalışan inatçı ikili ise doğruca Dr. Şevki Bey’den yardım istemeye gider.Öte yandan Kazım, Jale’ye evlenme teklifi yapmanın hazırlığı içindedir. Memleketine dönmeye karar veren Enişte, Kazım’a büyük bir sürpriz yapacaktır… Tüm bunlar olurken Osman, helallik vermek için Namzet’ ten zor bir görevin üstesinden gelmesini ister. Bu görevi başarıp helalliği almaya çalışan Namzet’i ise cesaret dolu zorlu bir sınav beklemektedir.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu