Yerli Dizi

TRT’nin iddialı dizisi Sevda Kuşun Kanadında iddialı dizilerle gireceği reyting rekabetinden nasıl çıkacak?

Yakın geçmişe ışık tutan Sevda Kuşun Kanadında dizisi yeni sezonu açıyor. TRT, yeni sezonda çok güvendiği diziyi iddialı dizilerin yer aldığı Cuma günü yayınlıyor. Bu akşam saat 20:00”de başlayacak olan Sevda Kuşun Kanadında dizisi yeni sezona sürprizlerle giriyor. Kuşkusuz dizinin en büyük sürprizlerinden biri başrol oyuncusu konusunda yaşandı. Geçtiğimiz sezon dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Deniz Baysal’ın yerine yeni sezonda Sevtap Özaltun “Tümay” karakterini canlandıracak.

DENİZ BAYSAL’IN YERİNE GELEN SEVTAP ÖZALTUN’UN YÜKÜ AĞIR

Başarılı oyuncu Özaltun, en son 2014 yılında Kanal D’de yayınlanan Ulan İstanbul dizisiyle Türk seyircisinin dikkatini çekmişti. Özaltun, Sevda Kuşun Kanadında dizisinde önemli bir sorumluluğun altına girecek. Yeni sezonda genç oyuncunun omuzlarına önemli oranda ağırlık binecek. Sevtap Özaltun’un Deniz Baysal’dan sonra nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor.

TRT’NİN GÜVENDİĞİ DİZİ İDDİALI DİZİLERLE REYTİNG SAVAŞI VERECEK

TRT’nin çok güvendiği yapım olan Sevda Kuşun Kanadında bu akşam birbirinden iddialı dizi ve yapımlarla reyting rekabetine girecek. Kuşkusuz diğer akşamlar olduğu gibi Cuma akşamlarında da reyting adeta aslanın ağzında. Sevda Kuşun Kanadında; Kiralık Aşk, Kaçın Kurası, Arka Sokaklar, Bana Sevmeyi Anlat gibi iddialı dizilerin yanında Show TV’de ekrana gelen ve aldığı yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çeken Güldüy Güldüy Show ile de kıyasıya bir reyting rekabeti yaşayacak. Dönem dizisinin bu yapımlarla kıyasıya bir rekabet yaşayacağı, iddialı yapımlara rağmen önemli izlenme oranlarını yakalayacağı konuşuluyor.

SEVDA KUŞUN KANADINDA DİĞER DİZİLERE ALTERNATİF 

Oyuncu kadrosunun güçlü oluşu, rejisi ve güçlü hikayesiyle yeni sezonda tiryakilik oluşturmaya aday olan ve sancılı bir dönemi ekranlara yansıtan Sevda Kuşun Kanadında dizisine ekranda birbirine benzeyen diziler arasında dikkati çeken alternatif bir dizi gözüyle bakılıyor.

YENİ HİKAYESİNDE FETÖ YAPILANMASINA DA DİKKAT ÇEKECEK

Sevda Kuşun Kanadında dizisinin bu sezonki en önemli değişikliklerinden birisi de hikayesinde yaşanacak. Yakın geçmişe ışık tutan dizinin senaryosunda FETÖ yapılanmasına da atıf yapılacak. Geçmişte üniversitelerde de ekili olan FETÖ’nün yapılanması dizinin ana konularından biri haline gelecek.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Sevda kuşun kanadında dizisindeki Komser odasındaki primleri lütfen değiştirsinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu