M.Bey/ÖzelYerli Dizi

TRT’nin iddialı dizisi Elimi Bırakma’da yönetmen değişikliği

MEDYABEY-ÖZEL: Başrollerini ‘Alp Navruz’ ve ‘Alina Boz’un paylaştığı TRT 1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma’nın 2. sezon çekimleri başladı. Kadrosuna yeni sezonda ünlü isimleri de katan Elimi Bırakma dizisinde yönetmen değişikliği yaşandı. İlk sezonunu Sadullah Celen’in çektiği dizinin yönetmenliğini yeni sezonda Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş üstlenecek.

YENİ SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Kadrosunda Alp Navruz ve Alina Boz’un yanı sıra Seray Gözler ve Dolunay Soysert gibi önemli isimleri barındıran, Yapımcılığını ise Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği Elimi Bırakma dizisinin yeni sezon çekimlerinde setten ilk kareler paylaşıldı. Sevilen dizinin yeni bölümleri Eylül ayında TRT 1’de yayınlanmaya başlayacak.

KADROYA 3 YENİ OYUNCU DAHA KATILDI

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan ‘Elimi Bırakma’ ikinci sezon öncesi kadrosuna Nihat Altınkaya, Hazal Şenel ve Buse Meral gibi güçlü isimleri dahil ederek çekimlere başladı.

Yönetmenliğini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş’ın üstlendiği ilk sezonuyla ekranlarda büyük başarı elde eden ‘Elimi Bırakma’ ikinci sezonunda da TRT’nin iddialı yapımlarından biri olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu