Yerli Dizi

TRT’nin yeni dizisi Hayat Ağacı’na Karadayı’dan yeni transfer

Atv’nin sevilen dizisi Karadayı’da “Azmi” karakterini başarıyla canlandıran fakat dizinin senaristleri ile yıldızı barışmayıp kendi isteğiyle Karadayı dizisinden ayrılan Çağdaş Tekelioğlu’nun yeni dizisi belli oldu.

Başarılı oyuncunun yeni sezonda yer alacağı dizi, yapımcılığını Focus Filmin (Nilgün Sağyaşar, Burak Sağyaşar) üstlendiği Hayat Ağacı oldu.

Trt1’de yayınlanacak dizide Çağdaş Tekelioğlu “Samet” karakterine hayat verecek. Kadrosunda bir çok ünlü ismin yer alacağı dizide Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Ayşe Tunaboylu, Kenan Bal, İdil Fırat, Özge Özberk, Tolga Güleç gibi iddialı isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmeni ise Barış Yöş oldu.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden gösterilen dizinin konusu;

Hayat bu; ürkekçe açılırız sularına. Yavaş yavaş öğreniriz kulaç atmayı. İskelede ailemiz beklerken bizi, korkmayız fırtınalardan; güveniriz, sıkı sıkı tutunuruz yaşama.

Eşref (Kenan Bal) de böyle sarılır ailesine ve ustası olduğu ayakkabı dükkanına…

Eşref, etrafında sevilen, sayılan, özü sözü bir adamdır. Baba yadigarı olan dükkanı, oğlu Murat’la (Fikret Kuşkan) beraber büyütür, ailenin geçimini beraber üstlenirler. Gün gelir, Murat babasının yüklerini yavaş yavaş üstüne alırken ailenin başına büyük bir felaket gelir.Karahanlı ailesi de zor bir sınavdan geçecektir. Ailenin geçim kaynağı gözlerinin önünde bir gecede kül oluverir.

Murat dükkanı toparlamak için aileden habersiz büyük bir sorumluluk alır ve elini taşın altına sokar; fakat yıllardır öç almayı bekleyen Kenan’dan (Tolga Güleç) habersizdir.

Eşref ve ailesini yeni badireler beklerken Murat babasına verdiği sözü tutabilecek midi?

MEDYABEY-ÖZEL

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu