GündemManşet

Trump’a bunu da yaptılar!..Trump’lı tuvalet kağıdı kaç dolara satılıyor?

Adı sık sık sosyal medya Twitter ile anılan ABD Başkanı Donald Trump’ın attığı tweet’lerden tuvalet kağıdı yaptılar…ABD’de Trump’ın attığı tweetler ve fotoğraflarının basılı olduğu tuvalet kağıtları satışa sunulması gündem oldu. Trump’ın tweet’lerinin yer aldığı tek bir tuvalet kağıdı rulosu 9.99 dolara, fotoğraflı olanları ise 12.95 dolara satıldığı öğrenildi.

TRUMP’IN SURATINI TUVALET KAĞIDINA KOYDULAR

Trump’ın kabusu bununla da bitmedi. ABD Başkanı’nın başkan olmadan önce attığı tweetlerin de yer aldığı tuvalet kağıdı oldukça ilgi gördü. Ancak, başta Trump ve destekçileri olmak üzere bu durumdan hiç hoşnut değil.

Ürünün pazarlamacıları, “Diğer tuvalet kağıtlarında tek bir kelime bile yazmadığını duydum. Üzücü. Bu tuvalet kağıdı en güzel sözlere sahip” dedikleri konuşuluyor..

blank

Tek bir tuvalet kağıdı rulosu 9.99 dolara satılırken, Trump’ın yüzünün basılı olduğu tuvalet kağıtlarının ise  12.95 dolara satılmasına Trump’ın nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu